Grupowe ubezpieczenie na życie

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma jej wartością są Twoi pracownicy. Możesz zadbać o ich poczucie bezpieczeństwa, proponując grupowe ubezpieczenie na życie. Nasza polisa nazywa się „Zespół”. Skontaktuj się ze mną a chętnie wyjaśnię Ci zakres ochrony, odpowiem na pytania oraz zaproponuję ofertę.

Czym jest ubezpieczenie grupowe Zespół?

To optymalne ubezpieczenie dla Twojej firmy, dzięki niemu zapewnisz sobie i swoim pracownikom ochronę o bardzo szerokim zakresie.

Co zyskujesz?

 • Możliwość ubezpieczenia już od 2 osób
  Oferujemy ochronę zdrowia i życia niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes tylko z jednym wspólnikiem, czy zatrudniasz więcej osób.
 • Wypłata świadczenia za leczenie operacyjne lub zachowawcze
  Unikatowa opcja „Zdrowe Życie” oferuje wypłatę świadczenia za leczenie operacyjne albo zachowawcze (również z elementami diagnostyki) przeprowadzone w szpitalu (już od 1 dnia pobytu), a także za zabiegi wykonane w placówkach chirurgii jednego dnia.
 • Zwrot kosztów za leki
  Opcja „Zdrowe Życie” oferuje także świadczenie lekowe, w ramach którego zwrócimy pieniądze za leki bez konieczności przedstawiania rachunków.
 • Wypłata w razie poważnego zachorowania
  Wypłacimy pieniądze w przypadku jednego z 11 lub 21 rodzajów zachorowań (w tym m.in. udaru, zawału i nowotworu), bądź urazów w połączeniu z niezdolnością do pracy (w zależności od wybranej opcji).
 • Świadczenia opiekuńcze Assistance
  Dajemy Ci wsparcie m.in. w razie potrzeby organizacji rehabilitacji, wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, zapewnienia transportu medycznego, wizyty lekarza, zakupu leków czy opieki nad dzieckiem.
 • Możliwość oszczędzania z myślą o przyszłości
  Jeżeli podpiszesz Klauzulę Kapitałową – umowa ubezpieczenia przekształci się w umowę z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK). Ty i Twoi pracownicy uzyskacie możliwość gromadzenia kapitału na przyszłość.
Zadzwoń teraz: 694-832-109