Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

Waldek

Konsultant ds ubezpieczeń i inwestycji
tel: 694-832-109

Witam.

Ubezpieczenia grupowe , dlaczego warto taki produkt zakupić . Ubezpieczenie grupowe jest jedna z lepszych form zabezpieczenia w mniejszym lub większym stopniu bezpieczeństwa swojego oraz swojej rodziny. Zdecydowanie najczęściej ubezpieczenie grupowe kupuje w zakładzie pracy w którym pracujemy , czyli jest to produkt związany z pracą i zapewne nie zastanawiamy się czy ten produkt który posiadamy jest wystarczający na nasze potrzeby.

środa, 08 lutego 2017 13:54

Sprawdzaj stan techniczny Twojego domu

Witam.

Sprawdzaj stan techniczny Twojego domu . Brak ważnych przeglądów może skutkować odmową wypłaty odszkodowania .  Dlatego to takie ważne .Przeglądy zleć wykwalifikowanym specjalisto i zachowaj protokoły.

Sprawdzaj stan techniczny ; co najmniej 1 raz w roku - instalacji gazowych

co najmniej raz na 2 lata - dla kotłów opalanych paliwem ciekłym lub stałym o nominalnej mocy cieplnej ponad 100 KW

co najmniej raz na 4 lata - dla kotłów opalanych gazem o nominalnej mocy cieplnej ponad 100 KW

co najmniej raz na pięć lat - dla kotłów o nominalnej mocy cieplnej od 20 KW do 100 KW

co najmniej raz na 5 lat - badanie instalacji elektrycznej

Warto o tym pamiętać.

Pozdrawiam

Witam.

Mam dla Was kilka niewygodnych pytań . Dlaczego niektórzy odkładają podjęcie niektórych decyzji na jutro , chociaż powinni te decyzje podjąć już  dziś.  Moim celem nie jest osądzanie czy jest to dobre , czy jest to złe . Czy jest tzw "nie czucie pewnych spraw" , czy - po co mam to robić skoro inni tego nie robią wiec po co wychodzić przed szereg , czy jest to strach , obawa , niepokój że nie powinno się nic w swoim życiu zmieniać. Czy nasz rozum-umysł to jesteśmy na pewno MY ? Czy to co się rodzi w naszym umyśle jest zawsze zgodne z NAMI ?

Pozdrawiam

poniedziałek, 28 listopada 2016 14:36

Jesteś Ważna, Jesteś Ważny

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do naszego nowego biura ubezpieczeniowo-finansowego znajdującego się w Mielcu przy ulicy Kilińskiego 72 lokal nr 3.

sobota, 03 maja 2014 08:34

IKE i IKZE co to za stwory.....

Witam.

Indywidualne Konto Emerytalne i Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego to dwa sposoby systematycznego oszczędzania na przyszłość.

sobota, 19 października 2013 07:28

Gospodarka i Rynki Finansowe 2013/2014

Witam.

Trochę informacji na temat prognoz wzrostu gospodarczego, rynków finansowych. Według specjalistów rok 2014 będzie rokiem  optymizmu na rynkach finansowych i rozpoczęcia wzrostu gospodarczego na rynkach europejskich i światowych.

czwartek, 12 września 2013 08:17

OFE - Ważne Informacje

OFE - najnowsze informacje.

1.Pozostanie w OFE będzie dobrowolne, natomiast domyślność pozostanie po stronie ZUS. Każdy uczestnik OFE będzie miał 3 miesiące (prawdopodobnie do 30.06.2014-prace nad ustawą w Sejmie  nadal trwają) na podjęcie decyzji,przy czym brak decyzji będzie oznaczał zgodę na odprowadzenie całości składki emerytalnej do ZUS.Decyzja ta dotyczyć będzie wyłącznie nowych składek a nie tych zgromadzonych w OFE.

czwartek, 29 sierpnia 2013 07:54

Zobacz,w czym mogę Ci pomóc

Witam.

Bywa,że dopiero problemy ze zdrowiem uzmysławiają nam, jak cenne jest ono w naszym życiu.To dzięki niemu mamy siły,aby przezwyciężać własne ograniczenia, sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami życie i czerpać z niego pełnymi garściami.

wtorek, 13 sierpnia 2013 08:04

(NIE)ubezpieczeni

W Polsce jest bardzo dużo osób ubezpieczonych - niestety, znacznie niższa jest grupa osób faktycznie zabezpieczonych.Posiadanie bowiem jakiejkolwiek umowy ubezpieczeniowej skutecznie uspokaja, ale często w żaden sposób nie przekłada się na realne zabezpieczenie.

poniedziałek, 12 sierpnia 2013 12:53

BONUS VIP - PROMOCJA

Witam.

Od 1 sierpnia 2013 do 30 września 2013 trwa promocja na zakup produktu Bonus Vip. Osoby , które zakupią produkt Bonus Vip otrzymaja upominek Aviva.

«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»
Strona 1 z 5