Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

Ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe
Ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe

Ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe (8)

Twoje życie może zmienić się w ciągu zaledwie kilku minut. Wypadek czy lekarska diagnoza potrafi sprawić, że od dawna snute plany na zawsze pozostają w sferze niezrealizowanych marzeń. W najtrudniejszych chwilach niebagatelne znaczenie ma finansowe wsparcie.

Witam.

Ubezpieczenia grupowe , dlaczego warto taki produkt zakupić . Ubezpieczenie grupowe jest jedna z lepszych form zabezpieczenia w mniejszym lub większym stopniu bezpieczeństwa swojego oraz swojej rodziny. Zdecydowanie najczęściej ubezpieczenie grupowe kupuje w zakładzie pracy w którym pracujemy , czyli jest to produkt związany z pracą i zapewne nie zastanawiamy się czy ten produkt który posiadamy jest wystarczający na nasze potrzeby.

środa, 08 lutego 2017 13:35

Ważne jest tu i teraz bo od tego zależy jutro

Napisał

Witam.

Mam dla Was kilka niewygodnych pytań . Dlaczego niektórzy odkładają podjęcie niektórych decyzji na jutro , chociaż powinni te decyzje podjąć już  dziś.  Moim celem nie jest osądzanie czy jest to dobre , czy jest to złe . Czy jest tzw "nie czucie pewnych spraw" , czy - po co mam to robić skoro inni tego nie robią wiec po co wychodzić przed szereg , czy jest to strach , obawa , niepokój że nie powinno się nic w swoim życiu zmieniać. Czy nasz rozum-umysł to jesteśmy na pewno MY ? Czy to co się rodzi w naszym umyśle jest zawsze zgodne z NAMI ?

Pozdrawiam

czwartek, 29 sierpnia 2013 07:54

Zobacz,w czym mogę Ci pomóc

Napisał

Witam.

Bywa,że dopiero problemy ze zdrowiem uzmysławiają nam, jak cenne jest ono w naszym życiu.To dzięki niemu mamy siły,aby przezwyciężać własne ograniczenia, sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami życie i czerpać z niego pełnymi garściami.

wtorek, 13 sierpnia 2013 08:04

(NIE)ubezpieczeni

Napisał

W Polsce jest bardzo dużo osób ubezpieczonych - niestety, znacznie niższa jest grupa osób faktycznie zabezpieczonych.Posiadanie bowiem jakiejkolwiek umowy ubezpieczeniowej skutecznie uspokaja, ale często w żaden sposób nie przekłada się na realne zabezpieczenie.

poniedziałek, 01 lipca 2013 17:12

Promocja - ubezpieczenie szpitalne

Napisał

Witam.

Od 1 lipca do 31 pażdziernika 2013 roku nowym klientom którzy ubezpieczą się na życie w produkcie Nowa Perspektywa firma Aviva doda za darmo przez 12 miesięcy ubezpieczenie szpitalne "Na Zdrowie"(poziom  I bez świadczenia lekowego).Promocja przeznaczona jest dla dzieci do 20 lat oraz dorosłych do 50 lat.

Pozdrawiam

wtorek, 01 stycznia 2013 13:16

Skorzystaj z promocji-dla osób do 28 lat

Napisał

Witam

W dniach 01.01.2013 do 31.03.2013 jest promocja na zakup ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym .Umowa zawiera:

- ubezpieczenie na życie z funduszem kapitalowym

- ubezpieczenie "Na Zdrowie" (leczenie szpitalne od jednego dnia pobytu w szpitalu)

-ubezpieczenie "Na Wypadek" ubezpieczenie od każdego uszczerbku na zdrowiu.

Skladka z powyższym pakietem od 90 zł miesięcznie (normalnie bez promocji 140zł).Ponadto osoba która wpłaci składkę roczną otrzyma rabat 5%.

Proszę o pytania drogą mailową lub telefoniczną.

Pozdrawiam

Waldemar Gońka

Ubezpieczenia grupowe  Aviva (od 7 osób) posiadają dodatkowe umowy, dzięki którym uczestnicy są jeszcze bardziej chronieni od zdarzeń,utrzymują dodatkowe odszkodowania oraz posiadają dodatkowy parasol ochronny.

środa, 08 sierpnia 2012 09:29

Ubezpieczenie grupowe od 2 osób...

Napisał

Ubezpieczenie grupowe to doskonały produkt, ponieważ za niską składkę otrzymuje się dobre ubezpieczenie z zakresem którego nie można otrzymać w ubezpieczeniu indywidualnym. Aviva posiada produkt pod nazwą ZESPÓŁ, który już 2 osobom pozwoli przygotować ofertę grupowego ubezpieczenia. Jest to na dzień obecny najlepsza oferta na rynku (dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Osób prowadzących działalność gospodarczą oraz Rolników), która zawiera najlepszy pakiet wypadkowy z Poważnymi Chorobami oraz możliwość gromadzenia pieniędzy na przyszłość.