Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie (7)

Niechętnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ulotne bywa szczęście. Nie przed wszystkim możesz uchronić osoby dla Ciebie najważniejsze. Tylko od Ciebie jednak zależy, jak zabezpieczysz ich przyszłość, na wypadek gdyby Ciebie zabrakło.

poniedziałek, 28 listopada 2016 14:36

Jesteś Ważna, Jesteś Ważny

Napisał

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do naszego nowego biura ubezpieczeniowo-finansowego znajdującego się w Mielcu przy ulicy Kilińskiego 72 lokal nr 3.

poniedziałek, 01 lipca 2013 17:20

PROMOCJA ... PROMOCJA...dla osób do 28 lat

Napisał

Witam.

Promocja ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym , ubezpieczeniem wypadkowym oraz ubezpieczeniem szpitalnym dla osób do 28 lat od 90 złotych miesięcznie została przedłużona bezterminowo.

Szczegóły w pozostałych artykułach w kategorii ubezpieczenie na życie

Pozdrawiam

czwartek, 27 czerwca 2013 15:33

Ubezpieczenie " Dla Najbliższych"

Napisał

Witam.

Jeżeli ma pan/pani problemy ze zdrowiem , a chce pan/pani zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek swojej śmierci to zapraszam na spotkanie.W ciągu kilku minut wyjaśnię warunki umowy "Dla Najbliższych"

poniedziałek, 31 grudnia 2012 08:39

Szczęśliwego Nowego 2013 Roku

Napisał

Życzę wszystkim osobom które odwiedziły moją stronę ,rodzinom tych osób, znajomym tych osób,wszystkim tym którzy wkrótce odwiedzą moją stronę :) wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2013 roku.Dużo milości , radości ,pieniędzy i wszystkiego,wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam

Waldemar Gońka

poniedziałek, 06 sierpnia 2012 08:43

Gdy mi Ciebie zabraknie...

Napisał

Żyli dostatnio i spokojnie. On prowadził jednoosobową działalność gospodarczą - firmę usługową, która ostatnio zatrudniała 10 osób. Żona Ewa opiekowała się trojgiem dzieci i prowadziła dom. Nigdy zresztą nie pracowała zawodowo. Nie znała tajników działania firmy męża, nie było jej to do niczego potrzebne. Za domowe finanse odpowiadał Piotr. Kiedy po wypadku samochodowym zapadł w śpiączkę, zaczęły się kłopoty.

poniedziałek, 06 sierpnia 2012 08:24

Statystyka...

Napisał

Przedstawię Państwu ilość i wysokość odszkodowań wypłaconych przez oddział Aviva Tarnów (obszar dawnego województwa tarnowskiego) w pierwszym półroczu 2011 roku:

wtorek, 10 kwietnia 2012 14:09

...zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym

Napisał

Ubezpieczenia na życie to sposób,w jaki mozna zapewnić bezpieczenstwo finansowe swoim bliskim na wypadek gdyby nas zabrakło.Śmierć jedynego żywiciela rodziny moze bowiem oznaczać nie tylko wielki dramat calej rodziny,ale i pozbawienie środków do życia,utrudniony dostep dzieci do edukacji czy nawet przekreslenie perspektyw na przyszłość.Dlatego tak ważne jest posiadanie ubezpieczenia na życie przez osoby,na ktorych utrzymaniu jest rodzina lub pod których opieką są dzieci.