Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

Oszczędzanie na emeryturę
Oszczędzanie na emeryturę

Oszczędzanie na emeryturę (3)

Przyszłość to kwestia dzisiejszych wyborów. Marzysz o dostatniej emeryturze lub co najmniej życiu na niezmienionym poziomie? Im wcześniej zaczniesz odkładać na emeryturę, tym większe masz szanse na uzbieranie pokaźnej sumy. Dlatego już dziś zaplanuj swą finansową przyszłość.

Witam.

Osoby , które do 31 grudnia 2013 roku zakupią Indywidualne Konto Emerytalne ze skladką roczną w wysokości 11 299 zlotych ( limit na 2013 rok) otrzymają prezent - wino do wartości 25 złotych.

piątek, 28 czerwca 2013 18:12

ZUS ...

Napisał

Witam.

1 lipca 2013 roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpocznie wysyłanie informacji na temat wysokości naszych emerytur.Na dzień dzisiejszy emerytura wynosi około 60% ostatniego wynagrodzenia. ZUS prognozuje że emerytury za kilkanaście lat będą wynosić 35-40% ostatniego wynagrodzenia.

Warto już teraz pomyśleć i rozpocząć oszczędzanie na swoja przyszłą emeryturę aby godnie żyć w jesieni  życia.

Zapraszam do przeczytania artykułów dotyczących systematycznego oszczędzania na emeryturę- programy " Kapitalna Przyszłość" oraz " Indywidualne Konto Emerytalne"

Pozdrawiam

poniedziałek, 30 lipca 2012 08:51

Zobacz, ile możesz zyskać ...

Napisał

Większość ludzi obawia się, że w okresie emerytalnym zabraknie im pieniędzy do utrzymania odpowiedniego standardu życia. Dwie trzecie badanych szacowało,że potrzebują co najmniej połowy (50%) dochodu przed przejściem na emeryturę, aby się utrzymać w okresie emerytalnym, a większość chciałaby mieć co najmniej trzy czwarte (75%) swojego miesięcznego dochodu.