Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

Zdrowie i życie

Kategorie potomne

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie

Niechętnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ulotne bywa szczęście. Nie przed wszystkim możesz uchronić osoby dla Ciebie najważniejsze. Tylko od Ciebie jednak zależy, jak zabezpieczysz ich przyszłość, na wypadek gdyby Ciebie zabrakło.

Zobacz artykuły...
Ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe

Ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe

Twoje życie może zmienić się w ciągu zaledwie kilku minut. Wypadek czy lekarska diagnoza potrafi sprawić, że od dawna snute plany na zawsze pozostają w sferze niezrealizowanych marzeń. W najtrudniejszych chwilach niebagatelne znaczenie ma finansowe wsparcie.

Zobacz artykuły...
Programy dla dzieci

Programy dla dzieci

Stało się sensem Twojego życia. Najpierw czekałeś na jego pierwsze słowa, teraz chciałbyś odgadywać wszystkie marzenia. Pragniesz, by nigdy niczego mu nie zabrakło i by mogło w pełni rozwinąć skrzydła w przyszłości. Spraw mu prezent, który zyska na wartości przez lata i ułatwi mu start w dorosłe życie.

Zobacz artykuły...

Witam.

Ubezpieczenia grupowe , dlaczego warto taki produkt zakupić . Ubezpieczenie grupowe jest jedna z lepszych form zabezpieczenia w mniejszym lub większym stopniu bezpieczeństwa swojego oraz swojej rodziny. Zdecydowanie najczęściej ubezpieczenie grupowe kupuje w zakładzie pracy w którym pracujemy , czyli jest to produkt związany z pracą i zapewne nie zastanawiamy się czy ten produkt który posiadamy jest wystarczający na nasze potrzeby.

środa, 08 lutego 2017 13:35

Ważne jest tu i teraz bo od tego zależy jutro

Napisał

Witam.

Mam dla Was kilka niewygodnych pytań . Dlaczego niektórzy odkładają podjęcie niektórych decyzji na jutro , chociaż powinni te decyzje podjąć już  dziś.  Moim celem nie jest osądzanie czy jest to dobre , czy jest to złe . Czy jest tzw "nie czucie pewnych spraw" , czy - po co mam to robić skoro inni tego nie robią wiec po co wychodzić przed szereg , czy jest to strach , obawa , niepokój że nie powinno się nic w swoim życiu zmieniać. Czy nasz rozum-umysł to jesteśmy na pewno MY ? Czy to co się rodzi w naszym umyśle jest zawsze zgodne z NAMI ?

Pozdrawiam

poniedziałek, 28 listopada 2016 14:36

Jesteś Ważna, Jesteś Ważny

Napisał

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do naszego nowego biura ubezpieczeniowo-finansowego znajdującego się w Mielcu przy ulicy Kilińskiego 72 lokal nr 3.

czwartek, 29 sierpnia 2013 07:54

Zobacz,w czym mogę Ci pomóc

Napisał

Witam.

Bywa,że dopiero problemy ze zdrowiem uzmysławiają nam, jak cenne jest ono w naszym życiu.To dzięki niemu mamy siły,aby przezwyciężać własne ograniczenia, sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami życie i czerpać z niego pełnymi garściami.

wtorek, 13 sierpnia 2013 08:04

(NIE)ubezpieczeni

Napisał

W Polsce jest bardzo dużo osób ubezpieczonych - niestety, znacznie niższa jest grupa osób faktycznie zabezpieczonych.Posiadanie bowiem jakiejkolwiek umowy ubezpieczeniowej skutecznie uspokaja, ale często w żaden sposób nie przekłada się na realne zabezpieczenie.

poniedziałek, 01 lipca 2013 17:20

PROMOCJA ... PROMOCJA...dla osób do 28 lat

Napisał

Witam.

Promocja ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym , ubezpieczeniem wypadkowym oraz ubezpieczeniem szpitalnym dla osób do 28 lat od 90 złotych miesięcznie została przedłużona bezterminowo.

Szczegóły w pozostałych artykułach w kategorii ubezpieczenie na życie

Pozdrawiam

poniedziałek, 01 lipca 2013 17:12

Promocja - ubezpieczenie szpitalne

Napisał

Witam.

Od 1 lipca do 31 pażdziernika 2013 roku nowym klientom którzy ubezpieczą się na życie w produkcie Nowa Perspektywa firma Aviva doda za darmo przez 12 miesięcy ubezpieczenie szpitalne "Na Zdrowie"(poziom  I bez świadczenia lekowego).Promocja przeznaczona jest dla dzieci do 20 lat oraz dorosłych do 50 lat.

Pozdrawiam

czwartek, 27 czerwca 2013 15:33

Ubezpieczenie " Dla Najbliższych"

Napisał

Witam.

Jeżeli ma pan/pani problemy ze zdrowiem , a chce pan/pani zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek swojej śmierci to zapraszam na spotkanie.W ciągu kilku minut wyjaśnię warunki umowy "Dla Najbliższych"

wtorek, 01 stycznia 2013 13:16

Skorzystaj z promocji-dla osób do 28 lat

Napisał

Witam

W dniach 01.01.2013 do 31.03.2013 jest promocja na zakup ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym .Umowa zawiera:

- ubezpieczenie na życie z funduszem kapitalowym

- ubezpieczenie "Na Zdrowie" (leczenie szpitalne od jednego dnia pobytu w szpitalu)

-ubezpieczenie "Na Wypadek" ubezpieczenie od każdego uszczerbku na zdrowiu.

Skladka z powyższym pakietem od 90 zł miesięcznie (normalnie bez promocji 140zł).Ponadto osoba która wpłaci składkę roczną otrzyma rabat 5%.

Proszę o pytania drogą mailową lub telefoniczną.

Pozdrawiam

Waldemar Gońka

poniedziałek, 31 grudnia 2012 08:39

Szczęśliwego Nowego 2013 Roku

Napisał

Życzę wszystkim osobom które odwiedziły moją stronę ,rodzinom tych osób, znajomym tych osób,wszystkim tym którzy wkrótce odwiedzą moją stronę :) wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2013 roku.Dużo milości , radości ,pieniędzy i wszystkiego,wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam

Waldemar Gońka

«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»
Strona 1 z 2