Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

czwartek, 29 sierpnia 2013 07:54

Zobacz,w czym mogę Ci pomóc

Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Witam.

Bywa,że dopiero problemy ze zdrowiem uzmysławiają nam, jak cenne jest ono w naszym życiu.To dzięki niemu mamy siły,aby przezwyciężać własne ograniczenia, sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami życie i czerpać z niego pełnymi garściami.

Dlatego tak ważna jest świadomość ,że w razie chorób,dolegliwości czy choćby w trosce o swoje dobre samopoczucie mozemy łatwo i bez konieczności stania w kolejkach skorzystać z porady specjalistów.Coraz częściej publiczna służba zdrowia nie jest w stanie sprostać naszym oczekiwaniom.Dzieki ubezpieczeniu zdrowotnemu "NA ZDROWIE" będziesz mógł liczyć na rekompensatę kosztów poniesionych na leczenie,ponadto bedziesz mógł leczyć się w komfortowych warunkach,w placówce odpowiadajacej Twoim potrzebom.

Każdego dnia w Polsce około 185 osób doznaje obrażeń podczas wypadku drogowego,w u 350 osób wykrywa sie nowotwory.Statystyki bywaja szokujące,choc to tylko liczby,a za każdym statystycznym wypadkiem kryje sie ludzki dramat.

Dzięki wyborowi odpowiednich ubezpieczeń zapewnisz rodzinie finansowa pomoc w razie wypadku,zdiagnozowania poważnej choroby lub też niezdolności do pracy.

Czytany 2574 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 listopada 2016 14:13
Waldek

Konsultant ds ubezpieczeń i inwestycji
tel: 694-832-109