Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

Bezpieczne Jutro - ubezpieczenia
wtorek, 10 kwietnia 2012 14:09

...zapewnić bezpieczeństwo swoim najbliższym

Napisał

Ubezpieczenia na życie to sposób,w jaki mozna zapewnić bezpieczenstwo finansowe swoim bliskim na wypadek gdyby nas zabrakło.Śmierć jedynego żywiciela rodziny moze bowiem oznaczać nie tylko wielki dramat calej rodziny,ale i pozbawienie środków do życia,utrudniony dostep dzieci do edukacji czy nawet przekreslenie perspektyw na przyszłość.Dlatego tak ważne jest posiadanie ubezpieczenia na życie przez osoby,na ktorych utrzymaniu jest rodzina lub pod których opieką są dzieci.

wtorek, 10 kwietnia 2012 12:25

Chcesz mieć Kapitalną Przyszłość

Napisał

Zmiany w systemie emerytalnym,prognozowane niskie emerytury oraz starzenie sie polskiego społeczeństwa sprawiają,że nasza przyszlość po zakończeniu pracy coraz bardziej zależy od tego,czy potrafimy wziąć sprawę w nasze ręce.Polacy wciąż jednak maja niewielka skłonność do oszczędzania oraz niechęć do planowania swojej przyszlości.

czwartek, 08 marca 2012 10:31

Policz swoją emeryturę - aplikacja na teleofn

Napisał

Czy wiesz, na jaką emeryturę możesz liczyć? Za pomocą kalkulatora emerytalnego Aviva można oszacować przyszłą emeryturę z ZUS i OFE. Kalkulator podpowiada też, ile pieniędzy trzeba dodatkowo oszczędzać, aby na emeryturze żyć na satysfakcjonującym poziomie.

czwartek, 08 marca 2012 08:02

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Napisał

Nasza oferta obejmuje różne warianty ubezpieczenie domów oraz mieszkań w zależności od wymagania klienta.

Możesz wybrać np. wariant obejmujący: zalanie (wylanie sie wody z kanalizacji, wodociągu, kaloryfera itp), pośrednie działanie pioruna, grad, upadek drzew i masztów, powódź, spływ wód po zboczach, pekanie mrozowe rur, ciężar śniegu i lodu, dym i sadza, lawina, trzęsienie się ziemi, zapadanie, osuwanie się ziemi, fala dźwiękowa.

 

piątek, 24 lutego 2012 17:02

Policz swoją przyszłą emeryturę

Napisał

Prawie każdy z nas słyszał, że przyszłe emerytury mogą być znacznie niższe niż nasze zarobki. Wielu obawia się, że będzie mieć za mało pieniędzy po zakończeniu pracy. Tylko nieliczni wiedzą, na jaką emeryturę mogą liczyć oraz co mogą zrobić, by ją podwyższyć. Pora to zmienić i wziąć przyszłą emeryturę w swoje ręce!

«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»
Strona 4 z 4