Bezpieczne Jutro. Jesteś ważna. Jesteś ważny.

Sonda

W jaki sposób oszczędzasz na swoją emertyturę?
 

Notowania

Bezpieczne Jutro - ubezpieczenia
piątek, 10 sierpnia 2012 10:41

Czas spełnić te marzenia - zacznij działać

Napisał

Inwestycja w przyszłość dziecka wymaga podjęcia jednej z najważniejszych decyzji finansowych, która wcale nie musi wiązać się z dużym wyrzeczeniem. Jak rozpocząć oszczędzanie i jak tworzyć fundusz stypendialny z myślą o przyszłości dziecka?

środa, 08 sierpnia 2012 09:29

Ubezpieczenie grupowe od 2 osób...

Napisał

Ubezpieczenie grupowe to doskonały produkt, ponieważ za niską składkę otrzymuje się dobre ubezpieczenie z zakresem którego nie można otrzymać w ubezpieczeniu indywidualnym. Aviva posiada produkt pod nazwą ZESPÓŁ, który już 2 osobom pozwoli przygotować ofertę grupowego ubezpieczenia. Jest to na dzień obecny najlepsza oferta na rynku (dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Osób prowadzących działalność gospodarczą oraz Rolników), która zawiera najlepszy pakiet wypadkowy z Poważnymi Chorobami oraz możliwość gromadzenia pieniędzy na przyszłość.

środa, 08 sierpnia 2012 07:31

AUTOmatyczne bezpieczeństwo

Napisał

Kilka zdań o ubezpieczeniu samochodu.Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Dobrowolne,ale zalecane jest  AC, Asistance, NNW, Ubezpieczenie szyb, Ubezpieczenie ochrony prawnej oto zakres ubezpieczenia Aviva. ZIELONA KARTA jest wydawana bezpłatnie na wniosek ubezpieczającego.

wtorek, 07 sierpnia 2012 10:30

Konsekwentne i systematyczne...

Napisał

Inwestuj bazując na realistycznych oczekiwaniach! W ciągu 101 lat inwestowania w USA (1900-2001) średnioroczna nominalna stopa zwrotu z inwestycji wyniosła:

Akcje         10.1%               Obligacje    4,8%             Bony Skarbowe        4,1%               Inflacja      3,2%

poniedziałek, 06 sierpnia 2012 08:43

Gdy mi Ciebie zabraknie...

Napisał

Żyli dostatnio i spokojnie. On prowadził jednoosobową działalność gospodarczą - firmę usługową, która ostatnio zatrudniała 10 osób. Żona Ewa opiekowała się trojgiem dzieci i prowadziła dom. Nigdy zresztą nie pracowała zawodowo. Nie znała tajników działania firmy męża, nie było jej to do niczego potrzebne. Za domowe finanse odpowiadał Piotr. Kiedy po wypadku samochodowym zapadł w śpiączkę, zaczęły się kłopoty.

poniedziałek, 06 sierpnia 2012 08:24

Statystyka...

Napisał

Przedstawię Państwu ilość i wysokość odszkodowań wypłaconych przez oddział Aviva Tarnów (obszar dawnego województwa tarnowskiego) w pierwszym półroczu 2011 roku:

piątek, 03 sierpnia 2012 07:53

Tak zwany II Filar, utracone nadzieje na emeryturę

Napisał

Kiedy 1 marca 1999 roku ruszyła reforma emerytalna i tzw podział na trzy Filary ( I Filar ZUS , II Filar Otwarte Fundusze Emerytalne, III Filar prywatne inwestycje), z nadzieja popatrzyliśmy na nasze przyszłe emerytury.

Witam

Indywidualne Konto Emerytalne, to wygodny i prosty sposób na oszczędzanie z myslą o emeryturze lub realizacji marzeń w przyszłości. W Avivie jest dostępne w formie ubezpieczenia na życie.

 

poniedziałek, 30 lipca 2012 08:51

Zobacz, ile możesz zyskać ...

Napisał

Większość ludzi obawia się, że w okresie emerytalnym zabraknie im pieniędzy do utrzymania odpowiedniego standardu życia. Dwie trzecie badanych szacowało,że potrzebują co najmniej połowy (50%) dochodu przed przejściem na emeryturę, aby się utrzymać w okresie emerytalnym, a większość chciałaby mieć co najmniej trzy czwarte (75%) swojego miesięcznego dochodu.

W obecnych, coraz bardziej niepewnych czasach podjecie trafnej decyzji inwestycyjnej staje się szczególnie trudne. Coraz częściej pojawia się zatem pytanie o skuteczny sposób na inwestycje w czasie gwałtownych zmian sytuacji rynkowej. Z myślą  o rozważnych i ceniących bezpieczeństwo swoich środków inwestorach, specjaliści z Aviva stworzyli dwa nowe subfundusze: Aviva Dłużnych Papierów Korporacyjnych oraz  Aviva Obligacji Dynamiczny.